zapisz się

Specjalista ds. dietetyki

W dzisiejszych czasach coraz większą wagę przykładamy do zdrowego stylu życia i dbania o swoje zdrowie. Jednym z kluczowych elementów tego procesu jest odpowiednie odżywianie. Specjalista ds. dietetyki odgrywa niezwykle ważną rolę w edukowaniu, doradzaniu i wspieraniu osób w osiągnięciu ich celów zdrowotnych. 

Odżywianie to fundament naszego zdrowia. Odpowiednio zbilansowana dieta dostarcza organizmowi niezbędnych składników odżywczych, witamin i minerałów. Pomaga wzmocnić układ odpornościowy, utrzymać prawidłową masę ciała, a także wpływa na naszą kondycję i ogólne samopoczucie. Wiele osób zaczyna prowadzić zdrowy tryb życia, a co się z tym wiąże również przechodzi na różnego rodzaju diety. Specjalista ds. dietetyki jest osobą, która potrafi dopasować dietę do potrzeb każdej osoby i do trybu życia jaki dana osoba prowadzi. Dietetycy zajmują się fachową oceną jakości składników oraz produktów odżywczych. Bardzo ważna jest umiejętność analizy składu danego produktu oraz jego wpływu na organizm danej osoby. Uczestnicząc w rocznym szkoleniu uzyskasz szeroką wiedzę z zakresu biochemii, medycyny, żywienia człowieka oraz suplementacji. 

Specjalista ds. dietetyki to kluczowy współtwórca naszego zdrowego stylu życia. Roczny kurs nauki na tym kierunku oferowany w placówkach kształcenia ustawicznego dostarcza nie tylko wiedzy teoretycznej, ale także praktycznych umiejętności, które są niezbędne w tej roli. Dla osób z zamiłowaniem do zdrowego odżywiania oraz chęcią pomocy innym w osiągnięciu lepszego zdrowia i dobrej kondycji, ta ścieżka zawodowa może być fascynującą i satysfakcjonującą karierą.

Tryby nauczania

TRYB ZAJĘĆ ORGANIZACJA
Zaoczny Zajęcia odbywają się w weekendy: sobota i niedziela co dwa tygodnie
Online Zajęcia odbywają się online w weekendy: sobota i niedziela co dwa tygodnie

Co zyskujesz ?

Zajęcia obejmują około 200 godzin dydaktycznych zajęć w trybie zaocznym lub online prowadzonych przez profesjonalistów. Nauka trwa 1 rok, a po jej ukończeniu Kursanci otrzymują dyplom i zaświadczenie ukończenia szkolenia Specjalisty ds. Dietetyki. 

Absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie w takich miejscach jak:

Program nauczania

Zagadnienia realizowane podczas rocznego kursu Specjalista ds. Dietetyki:

FORMULARZ ZAPISU NA KIERUNEK

Jesteś tutaj: >