Asystentka stomatologiczna

Uczymy w pracowniach w centrum miasta, zajęcia oparte na praktyce.
Przyjdź, sprawdź nas

Zobacz więcej

Specjalista ds. dietetyki

Uczymy w pracowniach w centrum miasta, zajęcia oparte na praktyce.

zobacz więcej

Higienistka Stomatologiczna z implantologią

Uczymy w pracowniach w centrum miasta, zajęcia oparte na praktyce.

zapisz się

Technik usług kosmetycznych

Uczymy w pracowniach w centrum miasta, zajęcia oparte na praktyce.

zapisz się

Technik Masażysta

Uczymy w pracowniach w centrum miasta, zajęcia oparte na praktyce.

zapisz się

Kontakt

Szkoła Policealna GoWork.pl
Oddział - Warszawa

ul. Żurawia 47/49 , 00-680 Warszawa
tel.: 666-868-905
tel.: 797-898-767

Godziny otwarcia sekretariatu

 • Poniedziałek: 8.00 - 18.00
 • Wtorek: 8.00 - 18.00
 • Środa: 8.00 - 18.00
 • Czwartek: 8.00 - 18.00
 • Piątek: 8.00 - 18.00
 • Sobota: Nieczynne
 • Niedziela: Nieczynne
Szkoła Policealna GoWork.eu - Warszawa

W ciągu najbliższych lat na rynku pracy nastąpi szereg znaczących zmian. O sukcesie zawodowym nie będą decydowały dyplom ukończenia uczelni wyższej, lecz umiejętności praktyczne, kompetencje techniczne, a także pasja czy kreatywność. Nic dziwnego, że coraz więcej absolwentów szkół średnich, w tym osoby z pomyślnie zdanym egzaminem maturalnym, nie decydują się na rozpoczęcie studiów. Szkoły policealne w Warszawie otwierają przed swoimi kandydatami nowe możliwości i umożliwiają podjęcie pierwszej pracy w zawodzie.

Pewny zawód = stabilne zatrudnienie

 Szkoła policealna w Warszawie oferuje kształcenie na kilkudziesięciu różnych kierunkach, w tym masażu z rehabilitacją, asystentki stomatologicznej, higienistki stomatologicznej czy kosmetyki z liftingiem rzęs. Profesje te są poszukiwane na rynku pracy zarówno w kraju, jak i zagranicą. Policealna szkoła medyczna w Warszawie do dyplomu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe dołącza suplement w języku angielskim, który uznają kraje Unii Europejskiej. Co ważne, w szkołach bez matury część kierunków jest darmowa, a trzy tryby nauki do wyboru pozwalają na połączenie nauki z pracą.

Szkoła Policealna w Warszawie - nauka bez dodatkowych opłat

Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że niektóre szkoły dla dorosłych są bezpłatne jedynie w teorii. Opłaty za legitymację, egzaminy poprawkowe, zamianę kierunku czy odpis arkusza ocen, potrafią mocno nadszarpnąć budżet. W warszawskiej Szkole Policealnej GoWork.pl wiele kierunków można podjąć zupełnie za darmo. Zajęcia prowadzone są w trybie dziennym, wieczorowym i zaocznym, dzięki czemu każdy ma szansę połączyć edukację z życiem prywatnym oraz pracą. 

Nie matura, a chęć szczera…

Do podjęcia nauki w szkole policealnej w Warszawie nie jest wymagana matura, a jedynie świadectwo ukończenia liceum lub technikum. To doskonała propozycja dla osób, które z różnych powodów nie podeszły do egzaminu maturalnego lub nie zdały go z satysfakcjonującym wynikiem. Szkoły policealne są także dobrym rozwiązaniem w przypadku chęci uzyskania pożądanego zawodu w krótkim czasie. Z tego powodu tę formę kształcenia wybierają również osoby po studiach oraz wieloletni pracownicy jednej branży, którzy poszukują dla siebie nowej profesji. 

Lokalizacja szkoły policealnej w Warszawie

Warszawska Szkoła Policealna GoWork.pl mieści się w ścisłym centrum stolicy przy ulicy Żurawiej 47. To zaledwie 450 metrów od stacji Metro Centrum, za hotelem Polonia, 5 minut drogi od Pałacu Kultury i Dworca Centralnego. Z bardziej oddalonych terenów możliwy jest także dojazd SKM (Szybką Koleją Miejską), KM (Kolejami Mazowieckimi) lub  pociągami dalekobieżnymi (IC, TLK). Na miejsce docierają również:

 • tramwaje 4, 7 , 9, 15, 18, 22, 24, 25, 35
 • autobusy  117, 127, 128, 131, 158, 171, 175, 501, 507, 517, 519, 520, 521, 522, 525.

Rekrutacja do szkoły policealnej w Warszawie

Do wzięcia udziału w rekrutacji do szkoły policealnej w Warszawie niezbędne będą następujące dokumenty:

 • oryginał lub duplikat świadectwa ukończenia szkoły średniej czy technikum (w przypadku, gdy dysponujemy jedynie kopią, musi być ona poświadczona notarialnie),
 • 2 zdjęcia legitymacyjne,
 • zaświadczenie od lekarza, potwierdzające brak przeciwwskazań do podjęcia nauki na wybranym kierunku (szkoła zapewnia bezpłatne skierowanie),
 • podanie (złożone internetowo przez formularz zgłoszeniowy).
Zadaj Pytanie
 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Szkoła Policealna GoWork.pl
 2. Przestrzeganie zasad ochrony danych nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych, z którym można skontaktować się poprzez [email protected]
Pokaż więcej/mniej...