zapisz się

Kosmetologia to dziedzina, która od dawna przyciąga uwagę osób z zamiłowaniem do piękna i dbania o zdrowy wygląd. Technik Usług Kosmetycznych to zawód, który pozwala na połączenie pasji z praktycznymi umiejętnościami, aby wspierać innych w osiągnięciu atrakcyjnego wyglądu i podkreślenia ich naturalnego piękna. 

Praca Kosmetyczki ma charakter higieniczno - estetyczny. Nie tylko diagnozuje pacjenta pod kątem problemów dermatologicznych, ale także dobiera i wykonuje odpowiednie zabiegi profilaktyczne bądź lecznicze, które obejmują zarówno twarz, jak i całe ciało. Technik Usług Kosmetycznych to specjalista, który nie tylko podkreśla piękno, ale także dba o zdrowie i dobre samopoczucie swoich klientów. Poprzez różnorodne zabiegi kosmetyczne, pielęgnacyjne i relaksacyjne, technik pomaga klientom odzyskać pewność siebie, zminimalizować niedoskonałości skóry, a także poprawić ogólny stan skóry i włosów.

Nauka na kierunku kosmetycznym w szkole policealnej w Warszawie może być kluczowym krokiem na drodze do sukcesu w branży urody. Dzięki solidnej wiedzy teoretycznej, praktycznym umiejętnościom i wsparciu doświadczonych instruktorów będziesz miał szansę rozwinąć się w profesjonalnego kosmetologa. Pamiętaj, że pasja do pracy z ludźmi i chęć ciągłego doskonalenia się są kluczowymi cechami sukcesu w tej ekscytującej branży. Jeśli więc marzysz o kariery w świecie urody, rozważ podjęcie nauki w szkole policealnej i zdobądź niezbędne umiejętności, by śmiało kroczyć ku swoim zawodowym celom.
Szkola Policealna Gowork.eu pomoże zdobyć wiedzę z zakresu zabiegów z dziedziny kosmetologii. Nauczysz się dobierać odpowiednie maski kosmetyczne oraz wykonywać masaże (twarz, szyja, dekolt). Przygotujemy cię również do udzielania profesjonalnych porad kosmetycznych oraz otworzenia własnego gabinetu kosmetycznego. Posiadamy w pełni wyposażone pracownie dydaktyczne znajdujące się w centrum miasta. Z nami połączysz pasję z dochodową pracą. 

Zapisując się do naszej szkoły podczas nauki będziesz miała możliwość zdobyć dodatkowe certyfikaty ze szkoleń które będą organizowane na IV semestrze.

Materiały

W czasie realizacji podstawy programowej na kierunku Kosmetologia w Szkole Policealnej Gowork.eu w Warszawie zajęcia praktyczne są rozszerzone o znajomość najnowszych trendów w kosmetologii dzięki współpracy z firmami kosmetycznymi:

loreal
norel
bielenda
ziaja

Tryby nauczania

Tryb Organizacja zajęć
Dzienny Zajęcia odbywają się w dni powszednie, minimum 3 dni w tygodniu od godzin rannych do godzin popołudniowych
Zaoczny Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele

Co zyskuje absolwent?


Po zakończeniu nauki, absolwent uzyskuje tytuł Technika usług kosmetycznych a także liczne certyfikaty z zakresu kosmetologii, np: laminacja rzęs, laminacja brwi, przedłużanie rzęs.

Przygotujemy Cię do pracy, a także do egzaminu państwowego po zdaniu którego otrzymasz dyplom wraz z suplementem w języku angielskim, zaświadczenie oraz świadectwo ukończenia szkoły.

Technik usług kosmetycznych po naszej Szkole może uzyskać pracę w:

Program nauczania

Egzaminy potwierdzające kwalifikacje w zawodzie Technik usług kosmetycznych K1 - Wykonywanie zabiegów kosmetycznych (FRK.04) odbywa się pod koniec IV semestru.

Przedmioty realizowane w dwuletnim cyklu nauczania w Szkole Policealnej Gowork.eu w Warszawie na kierunku Technik usług kosmetycznych to m.in.:

Wymagane dokumenty


2 zdjęcia
legitymacyjne

świadectwo
ukończenia szkoły średniej

zaświadczenie od lekarza
medycyny pracy o braku przeciwwskazań do praktycznej nauki zawodu - Szkoła zapewnia bezpłatne badania

NASZE PRACOWNIE DYDAKTYCZNE

Pracownia kosmetyczna

FORMULARZ ZAPISU NA KIERUNEK

Jesteś tutaj: >