Kosmetologia z liftingiem rzęs

Praca Technika Usług Kosmetycznych ma charakter higieniczno - estetyczny. Nie tylko diagnozuje on pacjenta pod kątem problemów kosmetycznych, ale także dobiera i wykonuje odpowiednie zabiegi profilaktyczne bądź lecznicze, które obejmują zarówno twarz, jak i całe ciało. Technik jest specjalistą w dziedzinie kosmetologii, a dzięki odpowiednim zabiegom przywraca skórze pacjenta świeży i zdrowy wygląd.
Jeśli interesują cię aspekty związane z dbaniem o urodę i chcesz pracować w tym zawodzie, to wystarczy, że zapiszesz się do naszej Szkoły na kierunek Technik usług kosmetycznych. 
Dzięki naszej Szkole Policealnej Gowork.eu zdobędziesz wiedzę z zakresu zabiegów z dziedziny kosmetologii. Naucz się przeprowadzać maski kosmetyczne oraz masaże (twarz, szyja, dekolt). Przygotujemy cię również do udzielania profesjonalnych porad kosmetycznych oraz otworzenia własnego gabinetu kosmetycznego. Z nami połączysz pasję z dochodową pracą

PFilm o szkole policealnej GoWork.pl

Materiały

W czasie realizacji podstawy programowej zajęcia praktyczne w naszej szkole są rozszerzone o znajomość najnowszych trenedów w kosmetologii dzięki współrpacy z firmami kosmetycznymi:

loreal
norel
bielenda
ziaja

Tryby nauczania

Tryb Organizacja zajęć
Dzienny Zajęcia odbywają się w dni powszednie, minimum 3 dni w tygodniu od godzin rannych do godzin popołudniowych
Zaoczny Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele

Co zyskuje absolwent?


Po zakończeniu nauki, absolwent Szkoły Kosmetycznej uzyskuje dyplom technika, a także liczne certyfikaty z zakresu kosmetologii. Technicy usług kosmetycznych po szkołach policealnych mogą szukać pracy w salonach kosmetycznych, gabinetach odnowy biologicznej, SPA, hotelach lub laboratoriach kosmetycznych. Niektórzy otwierają także własne salony kosmetyczne.

Program nauczania

Egzaminy potwierdzające kwalifikacje K1 - Wykonywanie zabiegów kosmetycznych (FRK.04) odbywa się pod koniec IV semestru. Przedmioty realizowane w dwuletnim cyklu nauczania to m.in.:

  • preparatyka kosmetyczna,
  • podstawy anatomii i fizjologii,
  • podstawy dermatologii,
  • podstawy fizykoterapii,
  • BHP i higiena pracy w gabinecie kosmetycznym.

Wymagane dokumenty


2 zdjęcia
legitymacyjne

świadectwo
ukończenia szkoły średniej

zaświadczenie od lekarza
medycyny pracy o braku przeciwwskazań do praktycznej nauki zawodu - Szkoła zapewnia bezpłatne badania
NASZE PRACOWNIE DYDAKTYCZNE
Gabinet
Zajęcia kosmetyczne
Pracownia kosmetyczna

FORMULARZ ZAPISU NA KIERUNEK