zapisz się

Administrowanie stroną internetową

Specjalizacja ds. Administrowania Stron Internetowych to program edukacyjny, który przygotowuje uczestników do pracy w roli administratorów i managerów stron internetowych. Ten kierunek ma na celu dostarczenie praktycznych umiejętności związanych z tworzeniem, utrzymaniem, optymalizacją i zarządzaniem różnego rodzaju witryn internetowych.

Administrowanie stroną internetową to grupa działań mająca wpływ na wygląd witryn i jej bezpieczeństwo. W czasie zajęć kursanci uczą się m.in.: wprowadzania treści stron internetowych, dodawania do serwisu nowych podstron, obróbki grafiki, przygotowania animacji flash.
Szkoła Policealna Gowork.eu w Warszawie oferuje autorski program kursu obejmujący około 200 godzin dydaktycznych zajęć w trybie zaocznym lub online prowadzonych przez profesjonalistów. Kształcenie na omawianym kursie trwa 1 rok.

Kurs "Administrowanie Stron Internetowych" to praktyczny kierunek kształcący uczestników w zakresie tworzenia i zarządzania stronami internetowymi. Oferuje szeroki zakres umiejętności, które pozwalają na wszechstronne wykorzystanie w dziedzinie internetowej i pozwala na rozwijanie kreatywności w projektowaniu atrakcyjnych i funkcjonalnych stron internetowych.

Tryby nauczania

TRYB ZAJĘĆ ORGANIZACJA
Zaoczny Zajęcia odbywają się w weekendy: sobota i niedziela co dwa tygodnie
Online Zajęcia odbywają się online w weekendy: sobota i niedziela co dwa tygodnie

Co zyskujesz?

Zajęcia obejmują około 200 godzin dydaktycznych zajęć w trybie zaocznym lub online prowadzonych przez profesjonalistów. Nauka trwa 1 rok, a po jej ukończeniu Kursanci otrzymują dyplom i zaświadczenie ukończenia szkolenia Specjalista ds. administrowania stron internetowych. 

Po ukończeniu specjalizacji w administrowaniu stron internetowych, absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie w różnych branżach jako:

Program nauczania

Zagadnienia realizowane podczas rocznego szkolenia:

FORMULARZ ZAPISU NA KIERUNEK

Jesteś tutaj: >