zapisz się

Asystentka nauczyciela przedszkola

Witamy na stronie poświęconej naszemu inspirującemu kursowi "Asystentka Nauczyciela Przedszkola - Specjalista" w placówce kształcenia ustawicznego! Jeśli uwielbiasz pracę z małymi dziećmi, masz dar do nawiązywania relacji i chcesz aktywnie wspierać proces edukacyjny najmłodszych, to nasz roczny program edukacyjny jest idealnym wyborem dla Ciebie.

Asystent nauczyciela przedszkola to osoba pracująca jako prawa ręka Nauczyciela w przedszkolu. Ściśle współpracuje z Wychowawcą podczas wykonywania zadań opiekuńczych i dydaktycznych. W naszej szkole zdobędziesz umiejętności z zakresu nie tylko pedagogiki wczesnoszkolnej i opieki na dziećmi, ale także zdobędziesz wiedzę z zakresu psychologii, socjologii oraz psychopatologii.  

Roczny kurs to doskonała okazja, aby rozwijać swoje umiejętności w pracy z dziećmi i wpływać na ich wczesny rozwój edukacyjny. Jesteśmy przekonani, że nasz program edukacyjny zapewni Ci wiedzę, umiejętności i doświadczenie, które pozwolą Ci odnaleźć satysfakcję i spełnienie w tym pięknym zawodzie. Zapraszamy do zapoznania się z naszym szkoleniem i dołączania do naszej szkoły, aby rozpocząć swoją pasjonującą podróż w świecie przedszkolnej edukacji! Szkoła Policealna Gowork.eu oferuje autorski program kursu obejmujący około 200 godzin dydaktycznych zajęć w trybie zaocznym lub online, prowadzonych przez profesjonalistów. Kształcenie na asystentkę nauczycielki przedszkolnej trwa 1 rok. Dla osób chętnych zapewniamy staż w Przedszkolu Ziarno w Warszawie.

Tryby nauczania

TRYB ZAJĘĆ ORGANIZACJA
Zaoczny Zajęcia odbywają się w weekendy: sobota i niedziela co dwa tygodnie
Online Zajęcia odbywają się online w weekendy: sobota i niedziela co dwa tygodnie

Co zyskujesz ?

Zajęcia obejmują około 200 godzin dydaktycznych zajęć w trybie zaocznym lub online prowadzonych przez profesjonalistów. Nauka trwa 1 rok, a po jej ukończeniu Kursanci otrzymują dyplom i zaświadczenie ukończenia szkolenia Asystentka nauczyciela przedszkola.

Program nauczania

Zagadnienia realizowane podczas rocznego kursu:

FORMULARZ ZAPISU NA KIERUNEK

Jesteś tutaj: >