zapisz się

Dekorator Wnętrz - kurs profesjonalnego dekoratora wnętrz w Warszawie

Dekorator wnętrz to osoba odpowiedzialna za tworzenie funkcjonalnych, estetycznych i harmonijnych przestrzeni. Jego głównym celem jest nadanie wnętrzom charakteru i indywidualności, spełniając jednocześnie potrzeby i oczekiwania klientów. Dekorator to profesjonalista, który zajmuje się projektowaniem, aranżacją i dekoracją przestrzeni wewnątrz mieszkań, biur, restauracji, hoteli i innych miejsc użyteczności publicznej. Jego zadaniem jest tworzenie oryginalnych i unikalnych rozwiązań, uwzględniając preferencje klientów, styl życia, budżet oraz funkcjonalność pomieszczenia.

 

Kreatywność, wyczucie stylu, dobry gust i wyobraźnia przestrzenna to podstawowe cechy, które powinien posiadać dobry dekorator wnętrz. Osoby z taką specjalizacją są bardzo poszukiwane na rynku pracy, zwłaszcza teraz w dobie dużej ilości powstających nowych mieszkań i domów.  Praca w tej dziedzinie to nie tylko tworzenie, ale również wymóg znajomości materiałów, programów komputerowych do projektowania, a także współpraca z firmami, sklepami, fabrykami i dostawcami. Zawód ten jest również idealny dla osób poszukujących pracy w nienormowanym czasie, który ustalamy sobie sami i dostosowujemy go do klientów. Kurs dla dekoratorów wnętrz jest idealnymi miejscem do zdobycia wymaganych umiejętności i kwalifikacji, które otworzą drzwi do fascynującego świata dekoracji wnętrz. Jeśli widzisz siebie w roli dekoratora to zapraszamy do szkoły policealnej gowork.eu Zajęcia obejmują około 200 godzin dydaktycznych w trybie zaocznym lub online prowadzonych przez profesjonalistów. Kurs trwa 1 rok. 

Tryby nauczania

TRYB ZAJĘĆ ORGANIZACJA
Zaoczny Zajęcia odbywają się w weekendy: sobota i niedziela co dwa tygodnie
Online Zajęcia odbywają się online w weekendy: sobota i niedziela co dwa tygodnie

Co zyskujesz ?

Absolwent kursu zyskuje bardzo szeroką wiedzę z zakresu dekorowania wnętrz.

Zajęcia obejmują około 200 godzin dydaktycznych zajęć w trybie zaocznym lub online prowadzonych przez profesjonalistów. Nauka trwa 1 rok, a po jej ukończeniu Kursanci otrzymują dyplom i zaświadczenie ukończenia szkolenia Dekorowania wnętrz. 

Program nauczania

Zagadnienia realizowane podczas szkolenia:

FORMULARZ ZAPISU NA KIERUNEK

Jesteś tutaj: >