zapisz się

Specjalista ds. dietetyki PREMIUM + warsztaty kulinarne

Kształcenie jednoroczne Specjalista ds. dietetyki PREMIUM jest nowym produktem Placówki Kształcenia Ustawicznego GoWork.eu oferującym znacznie więcej niż podstawowa wersja kierunku. Kształcenie to aż 300 godzin dydaktycznych zajęć z czego 100 godzin to zajęcia praktyczne, a dodatkowe 90 godzin to warsztaty kulinarne w Naszej w pełni wyposażonej Akademii Kulinarnej. Wersja PREMIUM to dodatkowe przedmioty teoretyczne tj. Anatomia i fizjologia człowieka oraz Prawo żywnościowe, a także zupełna nowość – warsztaty kulinarne. 
Podczas warsztatów kulinarnych, które są flagowym elementem kursu Specjalisty ds. dietetyki w wersji PREMIUM. Uczestnicy kształcenia na kierunku dietetyk poznają elementy kuchni z różnych zakątków świata, dokonają analizy produktów spożywczych, zgłębią tajniki dietoprofilaktyki, a także poznają kuchnię molekularną. 

W naszym programie nauczania na kursie dietetyka w Warszawie skupiamy się na rozwijaniu umiejętności z zakresu dietetyki oraz poznawaniu tajemnic kuchni tajskiej, meksykańskiej, włoskiej i hiszpańskiej.

Nasza szkoła umożliwi Ci odkrycie bogactwa i różnorodności kuchni tajskiej. Poznasz charakterystyczne składniki i egzotyczne przyprawy, takie jak trawa cytrynowa, czerwony chilli, kaffir lime czy mleko kokosowe. Dzięki praktycznym zajęciom gotowania nauczysz się przygotowywać autentyczne dania, jak Tom Kha Kai czy Pad Thai, które zachwycą podniebienia Twoich przyszłych klientów.

Zanurz się w barwnym świecie meksykańskich smaków! W naszej szkole nauczysz się przyrządzać tradycyjne meksykańskie potrawy, takie jak tacos, enchiladas czy guacamole. Poznasz sekrety przyrządzania autentycznych sals i sosów, które nadadzą potrawom niezapomnianego charakteru. Dzięki naszym wykwalifikowanym instruktorom, zgłębisz tajniki meksykańskiej kuchni, odkrywając smaki, które przeniosą Cię w magiczne zakątki Meksyku.

Włoska kuchnia słynie z prostoty składników i miłości do gotowania. W naszej szkole nauczysz się przygotowywać prawdziwie włoskie dania, jak spaghetti carbonara, risotto czy tiramisu. Poznasz sztukę łączenia świeżych składników, by stworzyć wyśmienite i aromatyczne potrawy. Nasi doświadczeni nauczyciele przekażą Ci autentyczne metody gotowania, które sprawią, że poczujesz się jak we włoskiej trattorii.

Kuchnia Hiszpanii to połączenie wyjątkowych smaków śródziemnomorskich i egzotycznych przypraw. W naszej szkole dowiesz się, jak przyrządzać autentyczne tapas, paellę czy gazpacho. Poznasz tajniki przyrządzania doskonałych dań z ryb i owoców morza, które zaskoczą Twoich przyszłych gości. Zanurz się w klimacie hiszpańskiej fiesty i odkryj bogactwo smaków Półwyspu Iberyjskiego.
 

Nasza szkoła policealna to miejsce, gdzie pasja do gotowania spotyka się z nauką i profesjonalnym podejściem do dietetyki. Zapewniamy nowoczesne zaplecze i praktyczne zajęcia, które pozwolą Ci doskonalić swoje umiejętności kulinarne i zdobyć praktyczne doświadczenie w branży kulinarno-dietetycznej.


Dołącz do nas już dziś i rozpocznij niezwykłą przygodę z kuchnią tajską, meksykańską, włoską i hiszpańską! Odkryj nowe smaki i zaproś je do swojego życia zawodowego!

Tryby nauczania

TRYB ZAJĘĆ ORGANIZACJA
Dzienny Zajęcia odbywają się w 2 dni w tygodniu średnio co dwa tygodnie 
Zaoczny Zajęcia odbywają się w soboty i niedziele co dwa tygodnie

Co zyskujesz ?
Absolwent kursu Specjalista ds. Dietetyki w Placówce Kształcenia Ustawicznego Gowork.eu zyskuje bardzo szeroką wiedzę z zakresu dietetyki.

Podczas warsztatów kulinarnych, które są flagowym elementem Specjalisty ds. dietetyki w wersji PREMIUM, uczestnicy kształcenia poznają elementy kuchni z różnych zakątków świata, dokonają analizy produktów spożywczych, zgłębią tajniki dietoprofilaktyki, a także poznają kuchnię molekularną. Kursanci otrzymują dyplom i zaświadczenie ukończenia szkolenia

Uwaga! Podczas warsztatów z Kuchni Świata Uczestnicy otrzymają dodatkowe Certyfikaty!

Program nauczania

Zagadnienia realizowane podczas rocznego kursu Specjalista ds. Dietetyki:

FORMULARZ ZAPISU NA KIERUNEK

Jesteś tutaj: >