zapisz się

Dziennikarstwo - kurs dziennikarstwa w Warszawie

Czy chciałbyś(-aś) działać w dynamicznym świecie mediów i być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami? Czy marzysz o pracy, która pozwoli Ci wyrażać swoje myśli i kreować opowieści, które dotrą do szerokiej publiczności? Jeśli masz w sobie pasję do pisania i ciekawości świata, to kurs Specjalista ds dziennikarstwa jest właśnie dla Ciebie! Przygotuj się na odkrywanie mocy słowa i rozwijanie umiejętności, które otworzą przed Tobą drzwi do fascynującej kariery w świecie informacji i komunikacji!

Dzisiejsze czasy są zdominowane przez ogrom codziennych informacji. Oczywiście nie moglibyśmy czerpać tylu news-ów z całego świata, gdyby nie dziennikarze. Zawód jest bardzo wymagający, zarezerwowany dla osób dociekliwych, pewnych siebie, ciekawych świata i kochających wyzwania. Wymagany jest potężny zasób słownictwa i łatwość nawiązywania kontaktów i pozyskiwania informacji. Szkoła policealna GoWork.eu przygotowała autorski program kursu kompleksowo przygotowujący do pracy na stanowisku specjalisty ds. dziennikarstwa. Przygotowujemy do pracy w mediach oraz komunikacji społecznej. Zagłębisz wiedzę z zakresu komunikacji interpersonalnej, prawa prasowego, sztuki reklamowej, organizacji działalności mediów publicznych i prywatnych. Dodatkowo nauczymy Cię prawidłowo redagować teksty oraz poznasz struktury mediów w różnych państwach świata.

Kurs specjalista ds. dziennikarstwa to doskonała szansa dla osób, które pragną wkroczyć w świat informacji, opowiadać fascynujące historie i angażować się w życie społeczne. Dziennikarz to zawód pełen wyzwań, ale także satysfakcji i możliwość wpływania na opinie i społeczny dyskurs. Dzięki zdobytym umiejętnościom będziesz mógł(-a) pracować w różnych mediach, dotykać serc i umysłów czytelników, słuchaczy i widzów, a także stać się głosem dla tych, którzy nie mają szansy się wypowiedzieć. Rozpocznij swoją pasjonującą podróż w świecie dziennikarstwa dzięki kursowi Specjalista ds dziennikarstwa i odkryj moc słowa i informacji!

Szkoła oferuje autorski program kursu obejmujący około 200 godzin dydaktycznych zajęć w trybie zaocznym lub online prowadzonych przez profesjonalistów. Kształcenie na kursie trwa 1 rok.

Tryby nauczania

TRYB ZAJĘĆ ORGANIZACJA
Zaoczny Zajęcia odbywają się w weekendy: sobota i niedziela co dwa tygodnie
Online Zajęcia odbywają się online w weekendy: sobota i niedziela co dwa tygodnie

Co zyskujesz?

Absolwent kursu Specjalista ds. dziennikarstwa w Placówce Kształcenia Ustawicznego Gowork.eu  zyskuje bardzo szeroką wiedzę z zakresu dziennikarstwa.

Zajęcia obejmują około 200 godzin dydaktycznych zajęć w trybie zaocznym lub online prowadzonych przez profesjonalistów. Nauka trwa 1 rok, a po jej ukończeniu Kursanci otrzymują dyplom i zaświadczenie ukończenia szkolenia Specjalisty ds. dziennikarstwa. 

Absolwenci mogą oni podjąć pracę w miejscach takich jak:

Program nauczania

Zagadnienia realizowane podczas rocznego kursu Specjalista ds. dziennikarstwa:

FORMULARZ ZAPISU NA KIERUNEK

Jesteś tutaj: >