zapisz się

Specjalista ds. ekonomii - ekonomista

Czy marzysz o karierze w ekonomii? Interesuje Cię analiza rynków finansowych, zarządzanie budżetami i wspieranie firm w podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych? Jeśli tak, to zapraszamy na nasz ekscytujący kurs.  Nasza specjalizacja "Specjalista ds. Ekonomii" to unikatowy program, który skupia się na zapewnieniu Ci kompleksowej wiedzy i praktycznych umiejętności w dziedzinie ekonomii. Poznasz tajniki mikro- i makroekonomii, dowiesz się, jak analizować dane finansowe, interpretować wskaźniki ekonomiczne i prognozować trendy na rynku.

Na kierunku Ekonomista zdobędziesz wiedzę z zakresu rachunkowości finansowej, analizy ekonomiczne, sprawozdawczości oraz obliczania podatków. Dzięki szkole policealnej gowork.eu będziesz na bieżąco z obowiązującymi przepisami finnsowymi. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych i zaangażowanych wykładowców, którzy mają głęboką wiedzę w zakresie ekonomii. Nasi nauczyciele nie tylko przekażą Ci teoretyczne podstawy, ale także podzielą się swoim doświadczeniem zawodowym, dzięki czemu lekcje staną się bardziej praktyczne i inspirujące.

Tryby nauczania

TRYB ZAJĘĆ ORGANIZACJA
Zaoczny Zajęcia odbywają się w weekendy: sobota i niedziela co dwa tygodnie
Online Zajęcia odbywają się online w weekendy: sobota i niedziela co dwa tygodnie

Co zyskujesz?

Po ukończonym Kursie możesz podjąć pracę w takich miejscach jak: 
•    urzędy
•    banki
•    biura księgowe
•    biura maklerskie

Zajęcia obejmują około 200 godzin dydaktycznych zajęć w trybie zaocznym lub online prowadzonych przez profesjonalistów. Nauka trwa 1 rok, a po jej ukończeniu Kursanci otrzymują dyplom i zaświadczenie ukończenia szkolenia Specjalisty ds. ekonomii.

Program nauczania

Zagadnienia realizowane podczas rocznego kursu:

FORMULARZ ZAPISU NA KIERUNEK

Jesteś tutaj: >