zapisz się

Specjalista ds. usług fryzjerskich

Czy fascynuje Cię sztuka przemiany poprzez piękne fryzury i stylizacje? Czy marzysz o kreatywnej karierze, gdzie będziesz mógł(-a) wyrażać swoją pasję i talent artystyczny? Jeśli tak, to kurs Specjalista ds. usług fryzjerskich może być Twoją idealną drogą do osiągnięcia sukcesu jako fryzjer. Poznaj tajniki tej wspaniałej branży i stań się twórcą indywidualnego piękna dla swoich klientów!

Fryzjer to specjalista zajmujący się nie tylko strzyżeniem, ale także kompleksową pielęgnacją i stylizacją włosów. Jego zadaniem jest rozpoznanie indywidualnych potrzeb klientów, doradzenie odpowiednich fryzur i technik koloryzacji, a także dbanie o zdrowie i kondycję włosów. Fryzjerzy mają możliwość tworzenia oryginalnych fryzur i uczestniczenia w różnorodnych projektach artystycznych, dzięki czemu ich praca staje się nie tylko zawodem, ale również sposobem na wyrażenie kreatywności.

Branża fryzjerska rozwija się w dużym tempie i cały czas potrzebni są nowi pracownicy. W szkole policealnej Gowork.eu w Warszawie zdobędziesz  tytuł Specjalisty ds. usług fryzjerskich. Dzięki nam zdobędziesz przygotowanie zarówno teoretyczne jak i praktyczne z zakresu pielęgnacji włosów, strzyżenia, modelowania oraz farbowania. Nasi wykładowcy nauczą Cię zasad funkcjonowania zakładu fryzjerskiego, używania profesjonalnego sprzętu oraz dobierania odpowiednich preparatów i kosmetyków.
Szkoła policealna Gowork.eu w warszawie oferuje autorski program kursu obejmujący około 200 godzin dydaktycznych zajęć w trybie zaocznym, prowadzonych przez profesjonalistów. Kształcenie trwa 1 rok.

Kurs Specjalista ds. usług fryzjerskich to fascynująca możliwość dla osób, które pragną wykorzystać swój talent artystyczny i pasję do pracy z włosami. Dzięki zdobytej wiedzy i umiejętnościom, będziesz mógł(-a) pomagać klientom w odnalezieniu swojego unikalnego stylu i poprawieniu pewności siebie. Fryzjerstwo to zawód pełen wyzwań i satysfakcji, a kurs specjalista fryzjerstwo w szkole policealnej jest kluczem do rozpoczęcia tej ekscytującej drogi zawodowej. Kreuj piękno, twórz styl i spełniaj marzenia swoich klientów jako prawdziwy artysta fryzjer!

 

Tryby nauczania

TRYB ZAJĘĆ ORGANIZACJA
Zaoczny Zajęcia odbywają się w weekendy: sobota i niedziela co dwa tygodnie

Co zyskujesz?

Absolwent kursu Specjalista ds. usług fryzjerskich  w Placówce Kształcenia Ustawicznego Gowork.eu  zyskuje bardzo szeroką wiedzę z zakresu fryzjerstwa.

Zajęcia obejmują około 200 godzin dydaktycznych zajęć w trybie zaocznym, prowadzonych przez profesjonalistów. Nauka trwa 1 rok, a po jej ukończeniu Kursanci otrzymują dyplom i zaświadczenie ukończenia szkolenia Specjalisty ds. usług fryzjerskich. 

Program nauczania

Zagadnienia realizowane podczas rocznego kursu Specjalista ds. usług fryzjerskich:


•    Technik mycia głowy
•    Technik masażu głowy
•    Dobierania odpowiednich preparatów i kosmetyków
•    Dobierania odpowiedniej palety kolorów
•    Technik strzyżenia
•    Technik czesania
•    Technik regeneracji włosów 
•    Technik upinania włosów
•    Poznają najnowsze trendy w stylizacji
•    Nauczymy Cię przygotowania klienta do zabiegu
•    Nauczymy Cię przeprowadzenie wywiadu z klientem

 

FORMULARZ ZAPISU NA KIERUNEK

Jesteś tutaj: >