zapisz się

Hotelarstwo w Warszawie

Przemysł hotelarski to dynamicznie rozwijający się sektor, w którym gościnność i profesjonalna obsługa klienta odgrywają kluczową rolę. Aby sprostać wymaganiom tego wyjątkowego środowiska, niezbędni są wykwalifikowani fachowcy. Specjalista ds. Hotelarstwa to profesjonalista odpowiedzialny za efektywne zarządzanie różnego rodzaju placówkami hotelowymi, takimi jak hotele, pensjonaty, motele, kurorty i inne obiekty noclegowe. Ich zadaniem jest zapewnienie wysokiej jakości obsługi gości, organizacja pracy personelu, dbanie o jakość usług i zarządzanie różnymi aspektami funkcjonowania hotelu.

Gigantyczny i bardzo szybki rozwój turystyki na całym świecie spowodował, że zapotrzebowanie na specjalistów z dziedziny turystyki gwałtownie wzrosło. Wraz z rozwojem sektora turystycznego powstaje coraz więcej hoteli, aparthoteli, pensjonatów, czy całych kurortów wakacyjnych. Wraz z tym rozwojem poszukiwane są osoby z branży hotelarskiej. Nasz kurs Specjalisty ds. hotelarstwa przygotuje Ciebie kompleksowo do obsługi hotelu. Podczas kształcenia poznasz wszelkie tajniki związane z zarządzaniem hotelem od procedur zakwaterowania gości, standardów, aż po gastronomię hotelową. Zgłębisz dodatkowo wiedzę z zakresu zarządzania zespołem, marketingu, prawa, logistyki, a także żywienia zbiorowego. Szkoła policealna Gowork.eu w Warszawie oferuje autorski program kursu obejmujący około 200 godzin dydaktycznych zajęć w trybie zaocznym lub online prowadzonych przez profesjonalistów. Kształcenie trwa 1 rok.

 

Przeczytaj także naszego bloga dotyczącego kształcenia w szkole podyplomowej i znajdowania swojej przyszłej ścieżki zawodowej:

Tryby nauczania

TRYB ZAJĘĆ ORGANIZACJA
Zaoczny Zajęcia odbywają się w weekendy: sobota i niedziela co dwa tygodnie
Online Zajęcia odbywają się online w weekendy: sobota i niedziela co dwa tygodnie

Co zyskujesz ?

Zajęcia obejmują około 200 godzin dydaktycznych zajęć w trybie zaocznym lub online prowadzonych przez profesjonalistów. Nauka trwa 1 rok, a po jej ukończeniu Kursanci otrzymują dyplom i zaświadczenie ukończenia szkolenia.

Program nauczania

Zagadnienia realizowane podczas rocznego kursu:

FORMULARZ ZAPISU NA KIERUNEK

Jesteś tutaj: >