zapisz się

Inspektor budowlany

Kurs Inspektora Budowlanego to oferta dla tych, którzy pragną odegrać kluczową rolę w branży budowlanej. Inspektorzy budowlani pełnią istotną funkcję w zapewnianiu bezpieczeństwa i jakości konstrukcji, a także w egzekwowaniu przestrzegania przepisów budowlanych. Jeśli interesuje Cię rozwijanie swoich kompetencji w obszarze budownictwa, ten kurs w jest dla Ciebie.

Kierunek Inspektor Budowlany to specjalistyczne szkolenie, które pozwala uczestnikom poznać tajniki nadzoru budowlanego oraz praktyczne aspekty sprawowania kontroli nad procesami budowlanymi. Kurs ten koncentruje się na zapewnieniu wiedzy z zakresu przepisów i norm budowlanych, technologii budowlanych, a także umiejętności w zakresie planowania i inspekcji budów. Praca w charakterze inspektora budowlanego to bardzo odpowiedzialne stanowisko, wymagające dużej spostrzegawczości, doskonałej znajomości przepisów prawa oraz odporności na stres. Ważne jest, także żeby osoba nie miała lęku wysokości, ponieważ często różne zadania wymagają prowadzenia inspekcji na wysokości. W związku z tym, że charakter pracy wymaga podejmowania ważnych decyzji, należy również być stanowczym i nie ulegać naciskom. Każda decyzja inspektora budowlanego ma wpływ na dalszą budowę lub na użytkowanie danego budynku, jeżeli chodzi o inspekcję końcową. Jeżeli chcesz nadzorować pracę na budowach, weryfikować przestrzeganie przepisów prawa budowlanego i nie boisz się wyzwań ten kurs jest skierowany do Ciebie.

Szkoła policealna Gowork.eu w Warszawie oferuje około 200 godzin dydaktycznych zajęć w trybie zaocznym lub online prowadzonych przez profesjonalistów. Kurs trwa 1 rok. 

Tryby nauczania

TRYB ZAJĘĆ ORGANIZACJA
Zaoczny Zajęcia odbywają się w weekendy: sobota i niedziela co dwa tygodnie
Online Zajęcia odbywają się online w weekendy: sobota i niedziela co dwa tygodnie

Co zyskujesz?

Absolwent kursu Inspektor budowlany w Placówce Kształcenia Ustawicznego Gowork.eu  zyskuje bardzo szeroką wiedzę z zakresu budownictwa.

Zajęcia obejmują około 200 godzin dydaktycznych zajęć w trybie zaocznym lub online prowadzonych przez profesjonalistów. Nauka trwa 1 rok, a po jej ukończeniu Kursanci otrzymują dyplom i zaświadczenie ukończenia szkolenia Inspektor budowlany.

Program nauczania

Zagadnienia realizowane podczas rocznego kursu Inspektor budowlany:

FORMULARZ ZAPISU NA KIERUNEK

Jesteś tutaj: >