zapisz się

Instruktor fitness

Czy żyjesz zdrowo, czerpiesz radość z aktywności fizycznej i chciałbyś(-aś) podzielić się swoją pasją z innymi? Jeśli tak, to kurs pod nazwą: Instruktor Fitness w szkole policealnej może być kluczem do rozpoczęcia satysfakcjonującej kariery w branży fitness. Odkryj swoje możliwości i pomóż innym osiągać swoje cele zdrowotne i sportowe!

W dzisiejszych czasach każdy z nas marzy o doskonałej sylwetce i szczupłym ciele. Coraz więcej osób korzysta z siłowni, basenów, sportów na świeżym powietrzu i innych aktywności. Kurs Instruktora Fitness w szkole policealnej GoWork.eu jest skierowany dla osób, które kochają sport i chcą uszczęśliwiać innych ludzi kształtując ich kondycję fizyczną i sylwetkę. W Naszym autorskim programie zajęć znajdziesz mnóstwo zajęć praktycznych oraz dodatkowo zyskasz wiedzę z zakresu anatomii, suplementacji i dietetyki. Idealny balans pomiędzy teorią, a praktyką czyni Nasz kurs kompleksowym kompendium wiedzy na temat fitnessu oraz prowadzenia zajęć z tego zakresu. Zajęcia prowadzone są w trybie zaocznym lub online i obejmują około 200 godzin zajęć prowadzonych przez profesjonalistów. Kurs trwa 1 rok. 

 

Kurs Instruktor fitness to wspaniała okazja dla pasjonatów aktywności fizycznej, którzy chcieliby przekazać swoją energię i wiedzę innym. Dzięki zdobytym umiejętnościom będziesz mógł(-a) inspirować i wspierać osoby dążące do poprawy swojego zdrowia i kondycji. Praca jako instruktor fitness otwiera drzwi do wielu możliwości zatrudnienia, od klubów fitness po hotele, spa czy ośrodki rekreacyjne. Rozpocznij swoją przygodę z instruktażem fitness i podaruj innym siłę do zmiany ich życia na lepsze!

Tryby nauczania

TRYB ZAJĘĆ ORGANIZACJA
Zaoczny Zajęcia odbywają się w weekendy: sobota i niedziela co dwa tygodnie
Online Zajęcia odbywają się online w weekendy: sobota i niedziela co dwa tygodnie

Co zyskujesz?

Absolwent kursu zyskuje bardzo szeroką wiedzę z zakresu fitness.

Zajęcia obejmują około 200 godzin dydaktycznych zajęć w trybie zaocznym lub online, prowadzonych przez profesjonalistów. Nauka trwa 1 rok, a po jej ukończeniu Kursanci otrzymują dyplom i zaświadczenie ukończenia szkolenia.

Absolwenci mogą podjąć pracę w miejscach takich jak:

Program nauczania

Zagadnienia realizowane podczas rocznego kursu Instruktor Fitness:

FORMULARZ ZAPISU NA KIERUNEK

Jesteś tutaj: >