zapisz się

Kurs manicure i pedicure - specjalista manicure i pedicure

Czy uwielbiasz dbać o piękno swoich dłoni i stóp? Czy marzysz o zawodzie, który pozwoli Ci pomagać innym w utrzymaniu zdrowych i zadbanego wyglądu ich paznokci? Jeśli tak, to kurs manicure i pedicure może być Twoją drogą do odkrycia świata stylizacji paznokci i zdobycia umiejętności, które podkreślą piękno każdego klienta od Fingerspitz do palców stóp!

Specjalista manicure i pedicure to osoba odpowiedzialna za pielęgnację, stylizację i zdrowie paznokci na dłoniach i stopach klientów. Jego zadaniem jest wykonywanie różnorodnych zabiegów, takich jak manicure, pedicure, przedłużanie paznokci, malowanie, zdobienie oraz dbanie o kondycję skórek i paznokci. Specjalista manicure i pedicure pomaga klientom poczuć się pięknie, zarówno na co dzień, jak i od święta.

Szkoła policealna Gowork.eu w Warszawie zaprasza do zapisu na kierunek Specjalista ds. manicure i pedicure. Dzięki nam uzyskasz wiedzę z zakresu robienia manicure i pedicure, pielęgnacji dłoni i stóp. Nauczymy Cię dobierania odpowiednich kosmetyków, poznasz podstawowe sprzęty i narzędzia kosmetyczne, których używa Manicurzystka. Kursanci przygotują się praktycznie do pielęgnacji płytki paznokcia. Praca jako specjalista ds. manicure i pedicure to nie tylko zawód, ale także szansa na spełnienie artystycznych ambicji i czerpanie radości z tworzenia piękna na końcówkach palców. Rozpocznij swoją przygodę w świecie stylizacji paznokci dzięki kursowi Specjalista ds. manicure i pedicure i dodaj koloru do życia swoich klientów!
Placówka Kształcenia Ustawicznego Go.work.eu oferuje autorski program kursu obejmujący około 200 godzin dydaktycznych zajęć w trybie zaocznym, prowadzonych przez profesjonalistów. Kształcenie trwa 1 rok.

Tryby nauczania

TRYB ZAJĘĆ ORGANIZACJA
Zaoczny Zajęcia odbywają się w weekendy: sobota i niedziela co dwa tygodnie

Co zyskujesz ?

Absolwent kursu Specjalista ds. manicure i pedicure zyskuje bardzo szeroką wiedzę z zakresu manicure i pedicure.

Zajęcia obejmują około 200 godzin dydaktycznych zajęć w trybie zaocznym prowadzonych przez profesjonalistów. Nauka trwa 1 rok, a po jej ukończeniu Kursanci otrzymują dyplom i zaświadczenie ukończenia szkolenia.

Kończąc kierunek kursanci mogą znaleźć pracę w takich miejscach jak:
•    gabinety kosmetyczne
•    SPA
•    gabinety odnowy biologicznej
•    własna działalność gospodarcza

Program nauczania

Zagadnienia realizowane podczas rocznego kursu Specjalista ds. manicure i pedicure:

FORMULARZ ZAPISU NA KIERUNEK

Jesteś tutaj: >