zapisz się

Organizacja i zarządzanie w ochronie zdrowia

Jeśli jesteś zainteresowany(-a) dynamicznym i rozwijającym się sektorem opieki zdrowotnej, a jednocześnie marzysz o pełnieniu kluczowej roli w organizacji i zarządzaniu w placówkach medycznych, to nasz roczny program edukacyjny jest idealnym wyborem.

Na kierunku Specjalista ds. organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia. W szkole policealnej Gowork.eu w Warszawie kursanci nabędą umiejętności z zakresu finansów w ochronie zdrowia, polityki i struktur organizacyjnych w ochronie zdrowia, a także poznają zasady funkcjonowania podmiotów leczniczych. Nasze szkolenie łączy teoretyczną wiedzę z praktycznymi zastosowaniami, umożliwiając Ci pełne zrozumienie procesów zarządzania i organizacji w placówkach medycznych. Poznasz metody efektywnego planowania, zarządzania personelem, alokacji zasobów oraz rozwiązywania problemów w środowisku ochrony zdrowia. Po ukończeniu kursu, stoisz przed perspektywami zawodowymi w różnorodnych placówkach medycznych, szpitalach, przychodniach, klinikach czy centrum zdrowia. Możesz podjąć pracę jako specjalista ds. organizacji i zarządzania, koordynator ds. medycznych, lub nawet kierownik placówki medycznej.

Jesteśmy przekonani, że nasz program edukacyjny przygotuje Cię do dynamicznej i satysfakcjonującej kariery w organizacji i zarządzaniu placówkami medycznymi. Zapraszamy do zapisów i rozpoczęcia fascynującej przygody w świecie ochrony zdrowia!

Tryby nauczania

TRYB ZAJĘĆ ORGANIZACJA
Zaoczny Zajęcia odbywają się w weekendy: sobota i niedziela co dwa tygodnie
Online Zajęcia odbywają się online w weekendy: sobota i niedziela co dwa tygodnie

Co zyskujesz?

Absolwent kursu Specjalista ds. organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia w Placówce Kształcenia Ustawicznego Gowork.eu  zyskuje bardzo szeroką wiedzę z zarządzania i organizacji w ochronie zdrowia. 

Zajęcia obejmują około 200 godzin dydaktycznych zajęć w trybie zaocznym lub online prowadzonych przez profesjonalistów. Nauka trwa 1 rok, a po jej ukończeniu Kursanci otrzymują dyplom i zaświadczenie ukończenia szkolenia. 

Program nauczania

Zagadnienia realizowane podczas rocznego kursu Specjalista ds. organizacji i zarządzania w ochronie zdrowia:

 

FORMULARZ ZAPISU NA KIERUNEK

Jesteś tutaj: >