zapisz się

Sekretarka medyczna

Zamierzasz rozpocząć karierę w branży medycznej, ale nie jesteś pewien, jaki zawód wybrać? A może interesuje Cię praca w środowisku medycznym, ale nie masz medycznego wykształcenia? Kurs sekretarki medycznej może być idealnym rozwiązaniem dla Ciebie! To niezwykle ważna postać w każdej placówce medycznej, takiej jak szpitale, przychodnie, kliniki, czy gabinety lekarskie. Jest odpowiedzialna za zapewnienie sprawnego funkcjonowania administracyjnego oraz koordynację różnorodnych zadań w placówce medycznej. To wszechstronne stanowisko, które wymaga zarówno umiejętności organizacyjnych, jak i empatii w pracy z pacjentami i personelem medycznym.

Każda placówka medyczna zatrudnia minimum jedną sekretarkę medyczną. Oczywiście liczba stanowisk jest ściśle uzależniona od wielkości ośrodka. Do zadań osoby zatrudnionej w tym zawodzie należy rejestracja pacjentów, umawianie pacjentów na badania medyczne, sprawowanie nadzoru nad obiegiem dokumentacji oraz archiwizacja. Niezwykle ważna, na tym stanowisku jest cierpliwość, miła aparycja oraz wysoki poziom kultury osobistej. Nasz autorski program realizowany w Placówce Kształcenia Ustawicznego GoWork.eu obejmuje zagadnienia z zakresu organizacji pracy biurowej, gromadzenia i zabezpieczania dokumentacji medycznej, obsługi pacjenta. Poznasz, również dogłębnie zasady funkcjonowania systemu opieki zdrowotnej w Polsce. Dodatkowo uzyskasz podstawową wiedzę z zakresu zarządzania, administracji, księgowości i psychologii i prawa, która przyczyni się do tego, że twoje kwalifikacje znacznie się podniosą

Kurs na sekretarkę medyczną w Placówce Kształcenia Ustawicznego jest doskonałym wyborem dla tych, którzy marzą o pracy w branży medycznej, ale nie posiadają medycznego wykształcenia. To ścieżka do szybkiego wejścia w świat medyczny, pozwalająca zdobyć praktyczne umiejętności niezbędne do odniesienia sukcesu jako sekretarka medyczna. Jeśli jesteś zainteresowany(-a) organizacją pracy medycznej i dbaniem o dobro pacjentów, ten kurs może być Twoim kluczem do wspaniałej kariery w ochronie zdrowia. 

Zachęcamy także do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą innych zawodów zwiazanych z branżą medyczną. Ich pełny spis najdziecie na stronie kierunki medyczne (https://policealna.gowork.eu/kierunki/1;o/medyczne;tg/2;p) w szkole Gowork.eu:

Tryby nauczania

TRYB ZAJĘĆ ORGANIZACJA
Zaoczny Zajęcia odbywają się w weekendy: sobota i niedziela co dwa tygodnie
Online Zajęcia odbywają się online w weekendy: sobota i niedziela co dwa tygodnie

Co zyskujesz?

Zajęcia na kursie sekretarka medyczna obejmują około 200 godzin dydaktycznych zajęć w trybie zaocznym lub online prowadzonych przez profesjonalistów. Nauka trwa 1 rok, a po jej ukończeniu Kursanci otrzymują dyplom i zaświadczenie ukończenia szkolenia.

Absolwenci mogą podjąć pracę w miejscach takich jak:

Program nauczania

Zagadnienia realizowane podczas rocznego szkolenia:

FORMULARZ ZAPISU NA KIERUNEK

Jesteś tutaj: >