zapisz się

Sommelier - profesjonalny kurs w Warszawie

Czy wykwintne wina i ich niezwykłe smaki fascynują Cię? Marzysz o pracy w prestiżowych restauracjach, hotelach lub winiarniach jako sommelier, który doradza gościom w wyborze idealnego wina do ich potraw? Jeśli tak, to nasz roczny kurs "Sommelier - Specjalista" jest odpowiednią drogą do spełnienia Twoich marzeń.

W szkole kładziemy nacisk na połączenie pasji do wina z profesjonalnym podejściem do zawodu sommeliera. Nasz program edukacyjny został starannie opracowany, aby dostarczyć Ci kompleksowej wiedzy i umiejętności niezbędnych do doskonalenia sztuki degustacji i zarządzania winem. U nas nauczyciele to doświadczeni sommelierzy, którzy od lat pracują w tej wymagającej branży. To właśnie oni będą Twoimi przewodnikami w świecie wina, dzieląc się swoim doświadczeniem i tajemnicami enologii. Ich wiedza teoretyczna i praktyczne umiejętności zapewnią Ci solidne fundamenty, abyś mógł(-a) odnieść sukces jako sommelier.

Na kierunku Sommelier zdobędziesz wiedzę z zakresu znajomości win, rozróżniania gatunków i roczników oraz doboru potrwa i dodatków. Po ukończeniu naszego kursu, będziesz gotowy(-a) do podjęcia pracy jako sommelier i wszechstronnej obsługi klienta w restauracjach, hotelach, winiarniach czy nawet jako konsultant w dziedzinie wina.

Roczny kurs Sommelier to unikalna okazja, aby zgłębić sztukę degustacji i zdobyć kompleksowe umiejętności sommeliera. To niewątpliwie klucz do spełnienia Twojej pasji i rozpoczęcia satysfakcjonującej kariery w świecie wykwintnych win. Przyjdź do naszej szkoły policealnej w Warszawie i podążaj za swoimi marzeniami, by stać się prawdziwym ekspertem w enologii i sommelierem o światowej renomie! 

Tryby nauczania

TRYB ZAJĘĆ ORGANIZACJA
Zaoczny Zajęcia odbywają się w weekendy: sobota i niedziela co dwa tygodnie
Online Zajęcia odbywają się online w weekendy: sobota i niedziela co dwa tygodnie

Co zyskujesz ?

Absolwent kursu Sommelier w Placówce Kształcenia Ustawicznego Gowork.eu  zyskuje bardzo szeroką wiedzę z zakresu win oraz doboru odpowiednich potraw i dodatków. 

Zajęcia obejmują około 200 godzin dydaktycznych zajęć w trybie zaocznym lub online prowadzonych przez profesjonalistów. Nauka trwa 1 rok, a po jej ukończeniu Kursanci otrzymują dyplom i zaświadczenie ukończenia szkolenia Sommeliera.

Program nauczania

Zagadnienia realizowane podczas rocznego kursu Sommelier:

 

FORMULARZ ZAPISU NA KIERUNEK

Jesteś tutaj: >