zapisz się

Technik masażysta 

Masaż jest obecnie jedną z chętniej wybieranych form relaksu, a dodatkowo wielu pacjentów decyduje się także na masaże lecznicze. Dlatego zawód technika masażysty jest jedną z popularniejszych profesji medycznych w rehabilitacji, a jego kwalifikacje ustala samo Ministerstwo Zdrowia

W dzisiejszych czasach, gdy tempo życia staje się coraz bardziej intensywne, a stres i napięcie towarzyszą nam na co dzień, potrzeba terapii manualnych, takich jak masaż, stale rośnie. Praca technika masażysty może być zarówno satysfakcjonującym zawodem, jak i szansą na pomaganie innym oraz wprowadzanie harmonii w życie ludzi. Dla tych, którzy pragną zostać profesjonalnymi masażystami, nauka w szkole policealnej jest kluczowym krokiem, który otwiera drzwi do świata terapii i relaksu. Jako technik masazysta zgłębisz tajniki anatomii i fizjologii człowieka. Ta wiedza pozwoli Ci zrozumieć, jak działa ludzkie ciało, jakie są jego słabe punkty i jakie techniki masażu mogą przynieść ulgę i poprawę zdrowia.


Jeśli masaż stał się Twoją pasją i chciałbyś ją przekształcić w zawód, to stanie się technikiem masażystą może być idealnym rozwiązaniem. W szkole policealnej na tym kierunku zdobędziesz kompleksową wiedzę teoretyczną i praktyczną, dzięki której stworzysz solidne fundamenty dla swojej kariery.Każda osoba pracująca w tym zawodzie zajmuje się wykonywaniem masaży profilaktycznych, leczniczych, sportowych oraz kosmetycznych. Rodzaj masażu jest dostosowany indywidualnie do pacjenta.  Masażystę powinna cechować dobra sprawność fizyczna oraz m.in. empatia i życzliwość w stosunku do pacjenta.


Nasza Dwuletnia Szkoła Policealna Gowork.eu w Warszawie zapewnia uzyskanie nie tylko tytułu zawodowego, ale również stabilną pracę w gabinetach odnowy biologicznej, ośrodkach rehabilitacyjnych czy rekreacyjno - wypoczynkowych, a także klubach sportowych, sanatoriach, a nawet w hospicjach. Często masażyści prowadzą również własną działalność i zajmują się masowaniem m.in. sportowców. Nasza Warszawska Szkoła Masażu to oprócz zajęć teoretycznych także zajęcia praktyczne, stanowiące 80% programu nauczania. Dysponujemy w pełni wyposażonymi pracowniami, w których przyszły Technik masażysta może doskonalić nabyte umiejętności.
 

Film o szkole policealnej GoWork.pl

Tryby nauczania 

Tryb Organizacja zajęć
Dzienny Zajęcia odbywają się w dni powszednie, minimum 3 dni w tygodniu od godzin rannych do godzin popołudniowych
Weekendowy Zajęcia odbywają się w weekendy - piątki w godzinach popołudniowych, soboty i niedziele 
Wieczorowy Zajęcia odbywają się w dni powszednie, minimum 3 dni w tygodniu w godzinach popołudniowych

Co zyskuje absolwent?

Nasi absolwenci po ukończeniu Szkoły Policealnej Gowork.eu w Warszawie wiedzą, jak prawidłowo wykonywać różne masaże, jak obsługiwać specjalistyczny sprzęt medyczny oraz w jaki sposób analizować reakcję pacjentów na dany rodzaj masażu. W Szkole Masażu przygotujemy Cię do pracy, a także do egzaminu państwowego po zdaniu którego otrzymasz dyplom wraz z suplementem w języku angielskim, zaświadczenie oraz świadectwo ukończenia Szkoły Policealnej Gowork.eu

Technik masażysta może znaleźć zatrudnienie w:

Program nauczania

Egzamin potwierdzający kwalifikację w zawodzie Technik masażysta K1 - świadczenie usług w zakresie masażu (MED.10) odbywać się będzie pod koniec semestru IV.

Zakres realziowany w dwuletnim cyklu nauczania w Szkole Policealnej Gowork.eu w Warszawie na kierunku Technik masażysta to m.in.:

Wymagane dokumenty

W procesie rekrutacji niezbędne będą następujące dokumenty:


2 zdjęcia
legitymacyjne

świadectwo
ukończenia szkoły średniej

zaświadczenie od lekarza
medycyny pracy o braku przeciwwskazań do praktycznej nauki zawodu - Szkoła zapewnia bezpłatne badania

NASZE PRACOWNIE DYDAKTYCZNE

Pracownia masażu

FORMULARZ ZAPISU NA KIERUNEK

Jesteś tutaj: >