zapisz się

Kurs z zakresu Zarządzania zasobami ludzkimi

Czy pragniesz pełnić kluczową rolę w sukcesie organizacji? Czy zależy Ci na rozwoju kariery w dziedzinie zarządzania i współpracy z ludźmi? Jeśli tak, to kurs Specjalista ds. zarządzanie zasobami ludzkimi może być Twoją drogą do zdobycia umiejętności, które pozwolą Ci budować silne i efektywne zespoły oraz wspierać rozwój pracowników. Poznaj sekrety zarządzania ludźmi i stań się kluczowym elementem sukcesu organizacji!

Specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi pełni kluczową rolę w organizacji, zajmując się zarządzaniem personelem oraz tworzeniem korzystnego środowiska pracy. Jego zadaniem jest rekrutowanie, szkolenie, motywowanie i ocenianie pracowników, a także wspieranie ich rozwoju zawodowego. Dba o zachowanie kultury organizacyjnej, rozwiązywanie konfliktów oraz tworzenie strategii kadrowych, które przyczyniają się do osiągnięcia celów biznesowych.
Na kierunku Zarządzanie Zasobami Ludzkimi w naszej szkole zdobędziesz wiedzę z zakresu zarządzania zespołem pracowników, doradztwa personalnego, zatrudniania i szkolenia pracowników oraz z motywowania osób już zatrudnionych.

Kurs specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi to doskonała okazja dla osób, które chcą zaistnieć w świecie zarządzania i odgrywać kluczową rolę w sukcesie organizacji. Dzięki zdobytym umiejętnościom i wiedzy, będziesz mógł(-a) wspierać rozwój ludzi, tworzyć efektywne zespoły i wpływać na kulturę organizacyjną. Praca jako specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi to pełna wyzwań i możliwości kariery zawodowej, która daje Ci szansę wpływania na ludzi i organizacje, a także współtworzenia ich sukcesu. Rozpocznij swoją przygodę w świecie zarządzania zasobami ludzkimi dzięki naszemu kursowi.
Szkoła policealna Gowork.eu oferuje autorski program kursu obejmujący około 200 godzin dydaktycznych zajęć w trybie zaocznym lub online, prowadzonych przez profesjonalistów. Kształcenie trwa 1 rok.

Tryby nauczania

TRYB ZAJĘĆ ORGANIZACJA
Zaoczny Zajęcia odbywają się w weekendy: sobota i niedziela co dwa tygodnie
Online Zajęcia odbywają się online w weekendy: sobota i niedziela co dwa tygodnie

Co zyskujesz ?

Absolwent kursu Specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi w Placówce Kształcenia Ustawicznego Gowork.eu  zyskuje bardzo szeroką wiedzę z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi.

Zajęcia obejmują około 200 godzin dydaktycznych zajęć w trybie zaocznym lub online prowadzonych przez profesjonalistów. Nauka trwa 1 rok, a po jej ukończeniu Kursanci otrzymują dyplom i zaświadczenie ukończenia szkolenia Specjalisty ds. zarządzania zasobami ludzkimi. 

Kończąc kierunek Zarządzanie zasobami ludzkimi Kursanci mogą znaleźć pracę w takich zawodach jak:
•    specjalista z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi
•    specjalista z zakresu zatrudnienia i płac
•    menedżer i specjalista w branży doradztwa personalnego
•    analityk biznesu
•    trener szkoleń

Program nauczania

Zagadnienia realizowane podczas rocznego kursu Specjalista ds. zarządzania zasobami ludzkimi:

FORMULARZ ZAPISU NA KIERUNEK

Jesteś tutaj: >