1. Promocja dla Absolwentów:

Promocja "20% RABATU" skierowana jest do absolwentów Szkoły Policealnej GoWork.pl, Placówki Kształcenia Ustawicznego Gowork.pl lub Szkoły Medycznej GoWork.pl, którzy w określonym terminie podpiszą ze Szkołą Policealną GoWork.pl lub Szkołą Medyczną Gowork.pl umowę o kształcenie.

Promocja "2 miesiące nauki gratis" skierowana jest do absolwentów Szkoły Policealnej GoWork.pl, Placówki Kształcenia Ustawicznego GoWork.pl lub Szkoły Medycznej GoWork.pl, którzy w określonym terminie podpiszą z Placówką Kształcenia Ustawicznego Gowork.pl umowę o kształcenie.

2. Zapisz się na kolejny kierunek

Promocja "Zapisz się na drugi kierunek w trybie płatnym a otrzymasz na nim 20% rabatu" skierowana jest do słuchaczy Szkoły Policealnej GoWork.pl, Szkoły Medycznej GoWork.pl, którzy w określonym terminie podpiszą ze Szkołą Policealną GoWork.pl lub Szkoła Medyczną GoWork.pl,  umowę o kształcenie.

Promocja "Zapisz się na drugi kierunek a otrzymasz na nim 2 miesiące gratis" skierowana jest do słuchaczy Placówki Kształcenia Ustawicznego Gowork.pl,  którzy w określonym terminie podpiszą z Placówką Kształcenia Ustawicznego Gowork.pl umowę o kształcenie.

3.Poleć kolegę lub koleżankę

Promocja "Poleć kolegę/ koleżankę a za każdą osobę otrzymasz 10% rabatu" skierowana jest do słuchaczy Szkoły Policealnej GoWork.pl , Placówki Kształcenia Ustawicznego Gowork.pl  lub Szkoły Medycznej GoWork.pl, którzy w określonym terminie podpiszą z Placówką Kształcenia Ustawicznego GoWork.pl, Szkoła Policealną Gowork.pl  lub Szkołą Medyczną Gowork.pl umowę o kształcenie.

4. Zniżki na ZTM i PKP

Zapisując się do Szkoły Policealnej Gowork.pl lub Szkoły Medycznej Gowork.pl słuchacz otrzymuje legitymację dzięki której może uzyskać zniżki na komunikację ZTM lub PKP.

5. -10% na kursy w firmie Gowork.pl

Zapisując się do naszej szkoły każdy słuchacz otrzymuje zniżkę 10% na dowolnie wybrany kurs z oferty szkoleń firmy Gowork.pl

 

Partnerzy: